- Товари та послуги
- Шкільне приладдя4052
- Картини за номерами4115
- Іграшки для хлопчиків2404
- Іграшки для дівчаток1409
- Для найменших4030
- Іграшки-антистрес794
- Дитячий транспорт478
- Басейни матраци365
- Іграшки на радіокеруванні139
- Розвиваючі іграшки1242
- Іграшки для вулиці1214
- Спортивні товари2448
- Товари для туризму71
- Інтелектуальні настільні ігри1607
- Дитячі меблі570
- Інтерактивні іграшки129
- Набори для творчості1260
- Набори для рукоділля1894
- Дерев'яні іграшки891
- Головоломки283
- Конструктори1166
- М'які іграшки756
- Фігурки героїв і звірів704
- Музичні інструменти108
- Спортивні настільні ігри16
- Ґаджети для дітей і підлітків11
- Дитячі книжки2323
- Святкові товари, подарунки945
- Одяг і аксесуари525
- Новою Поштою36430
- Ігрові консолі та геймінг1
- Нова українська школа (НУШ)39
- Про компанію
- Відгуки

Відгуки про компанію Lala.in.ua
Чекала відправки 3 дні,ніхто не телефонував,поки сама не набрала і не запитала і прислати зовсім інший колір,робила повернення.Не сподобався магазин😒
Доброго дня. Ви зробили замовлення, і в цей день ви були недоступні, вам телефонували менеджери. Наступного дня ваше замовлення було вам відправлене, Дізнатися достовірно чи дійсно був відправлений не той колір наразі неможливо, бо на момент написання Вами відгуку, повернення вже було отримано. і відправлене на склад постачальнику.
не було замовлення відправлне наступного дня,не потрібно зараз в коментарях себе виправдовувати.
Дозвонитись нереально.замовила безкоштовну доставку на точку розетки біля дому.передзвонили сказали що ніби на розетку не можуть.запропонували безкоштовно за їх рахунок на НП.Погодилась.Щойно прийшов чоловік з пошти і каже що вся доставка за мій рахунок і він заплатив і забрав ще й велику суму як за величезну посилку.я могла купити пройти трохи до ТЦ в Антошці і вийшло б на 100 грн дешевше .Шахраї безсовістні, наживаються на довірі людей.Дзвонила зясувати питання- автовідповідач .Аферисти.
Замовлення оплатила- товару немає
Менеджери не ввічливі!
Жахливий сервіс!
Наявність не оновлюють!
Замовлення скасовано як дублікат? Який дублікат, якщо немає товару?
Дарма витрачений час!