- Товари та послуги
- Шкільне приладдя4050
- Картини за номерами4113
- Іграшки для хлопчиків2405
- Іграшки для дівчаток1410
- Для найменших4025
- Іграшки-антистрес793
- Дитячий транспорт477
- Басейни матраци364
- Іграшки на радіокеруванні139
- Розвиваючі іграшки1241
- Іграшки для вулиці1213
- Спортивні товари2449
- Товари для туризму71
- Інтелектуальні настільні ігри1606
- Дитячі меблі569
- Інтерактивні іграшки129
- Набори для творчості1261
- Набори для рукоділля1893
- Дерев'яні іграшки891
- Головоломки283
- Конструктори1165
- М'які іграшки753
- Фігурки героїв і звірів704
- Музичні інструменти108
- Спортивні настільні ігри16
- Ґаджети для дітей і підлітків11
- Дитячі книжки2323
- Святкові товари, подарунки945
- Одяг і аксесуари525
- Новою Поштою36417
- Ігрові консолі та геймінг1
- Нова українська школа (НУШ)38
- Про компанію
- Відгуки

Відгуки про компанію Lala.in.ua
Не перевіряють іграшки перед відправкою. Легко відправляють не працюючі.
Може комусь повезло більше, ніж мені, але в мене ситуація наступна :
Замовляла іграшку, подарувати дитині на день народження. Прийшов бракований товар - не включалась зовсім, сказали відправити назад за їх кошти і вони перевірять на брак. Пройшов тиждень - ніхто з пошти не забирав, забрали після чергового мого дзвінка. Коли впевнились, що брак - сказали кошти повернуть.
Кажу: "ви компенсуєте те, що я заплатила 70 гривень за доставку іграшки мені?", відповідь була :"вам доставляла нова пошта, ми ні до чого"
Тобто, вони не перевірили на брак та відправили непрацюючий товар, я втратила 70 грн за це, і бігала ще й шукала подарунок дитині на день народження.
Так що вам обирати, чи замовляти, бо в разі ЇХ помилки сплачує покупець, і ви залишитесь без коштів і витраченого часу, цікава тактика продажу.
Зірочка за те, що хоча б повернули кошти за іграшку. І за відповідь контакт - центра, по телефону були дуже ввічливі оператори.
Специально делают скидку на товар 50 грн, что бы не отправлять бесплатно. А по итогу доставка вышла 140 грн. Не рекомендую данного продавца
Доброго дня! Не зрозумілий ваш пассаж "специально делают скидку на товар 50 грн, что б не отправлять бесплатно". Товар продається за свою ціну, а безкоштовних доставок вже давно не існує, бо хтось все одно платить за відправку товара, чи покупець, чи продавець. Тим паче, що ви при підтвердженні погодилися на доставку Новою поштою без всяких додаткових умов.
Гарного дня!