- Товары и услуги
- Школьные принадлежности4052
- Картины по номерам4115
- Игрушки для мальчиков2404
- Игрушки для девочек1409
- Для самых маленьких4030
- Игрушки антистресс794
- Детский транспорт478
- Бассейны матрасы365
- Игрушки на радиоуправлении139
- Развивающие игрушки1242
- Игрушки для улицы1214
- Спортивные товары2448
- Всё для выживания, туризма, блекаута71
- Интеллектуальные настольные игры1607
- Детская комната570
- Интерактивные игрушки129
- Наборы для творчества1260
- Наборы для рукоделия1894
- Деревянные игрушки891
- Головоломки283
- Конструкторы1166
- Мягкие игрушки756
- Фигурки героев и зверей704
- Музыкальные инструменты108
- Спортивные настольные игры16
- Гаджеты для детей и подростков11
- Детские книги2323
- Товары для праздников, подарки945
- Одежда и Аксессуары525
- Новою Поштою36430
- Игровые консоли и гейминг1
- Новая украинская школа (НУШ)39
- О нас
- Отзывы

Отзывы о компании Lala.in.ua
Чекала відправки 3 дні,ніхто не телефонував,поки сама не набрала і не запитала і прислати зовсім інший колір,робила повернення.Не сподобався магазин😒
Доброго дня. Ви зробили замовлення, і в цей день ви були недоступні, вам телефонували менеджери. Наступного дня ваше замовлення було вам відправлене, Дізнатися достовірно чи дійсно був відправлений не той колір наразі неможливо, бо на момент написання Вами відгуку, повернення вже було отримано. і відправлене на склад постачальнику.
не було замовлення відправлне наступного дня,не потрібно зараз в коментарях себе виправдовувати.
Дозвонитись нереально.замовила безкоштовну доставку на точку розетки біля дому.передзвонили сказали що ніби на розетку не можуть.запропонували безкоштовно за їх рахунок на НП.Погодилась.Щойно прийшов чоловік з пошти і каже що вся доставка за мій рахунок і він заплатив і забрав ще й велику суму як за величезну посилку.я могла купити пройти трохи до ТЦ в Антошці і вийшло б на 100 грн дешевше .Шахраї безсовістні, наживаються на довірі людей.Дзвонила зясувати питання- автовідповідач .Аферисти.
Замовлення оплатила- товару немає
Менеджери не ввічливі!
Жахливий сервіс!
Наявність не оновлюють!
Замовлення скасовано як дублікат? Який дублікат, якщо немає товару?
Дарма витрачений час!