- Товары и услуги
- Школьные принадлежности4050
- Картины по номерам4113
- Игрушки для мальчиков2405
- Игрушки для девочек1410
- Для самых маленьких4025
- Игрушки антистресс793
- Детский транспорт477
- Бассейны матрасы364
- Игрушки на радиоуправлении139
- Развивающие игрушки1241
- Игрушки для улицы1213
- Спортивные товары2449
- Всё для выживания, туризма, блекаута71
- Интеллектуальные настольные игры1606
- Детская комната569
- Интерактивные игрушки129
- Наборы для творчества1261
- Наборы для рукоделия1893
- Деревянные игрушки891
- Головоломки283
- Конструкторы1165
- Мягкие игрушки753
- Фигурки героев и зверей704
- Музыкальные инструменты108
- Спортивные настольные игры16
- Гаджеты для детей и подростков11
- Детские книги2323
- Товары для праздников, подарки945
- Одежда и Аксессуары525
- Новою Поштою36417
- Игровые консоли и гейминг1
- Новая украинская школа (НУШ)38
- О нас
- Отзывы

Отзывы о компании Lala.in.ua
Не перевіряють іграшки перед відправкою. Легко відправляють не працюючі.
Може комусь повезло більше, ніж мені, але в мене ситуація наступна :
Замовляла іграшку, подарувати дитині на день народження. Прийшов бракований товар - не включалась зовсім, сказали відправити назад за їх кошти і вони перевірять на брак. Пройшов тиждень - ніхто з пошти не забирав, забрали після чергового мого дзвінка. Коли впевнились, що брак - сказали кошти повернуть.
Кажу: "ви компенсуєте те, що я заплатила 70 гривень за доставку іграшки мені?", відповідь була :"вам доставляла нова пошта, ми ні до чого"
Тобто, вони не перевірили на брак та відправили непрацюючий товар, я втратила 70 грн за це, і бігала ще й шукала подарунок дитині на день народження.
Так що вам обирати, чи замовляти, бо в разі ЇХ помилки сплачує покупець, і ви залишитесь без коштів і витраченого часу, цікава тактика продажу.
Зірочка за те, що хоча б повернули кошти за іграшку. І за відповідь контакт - центра, по телефону були дуже ввічливі оператори.
Специально делают скидку на товар 50 грн, что бы не отправлять бесплатно. А по итогу доставка вышла 140 грн. Не рекомендую данного продавца
Доброго дня! Не зрозумілий ваш пассаж "специально делают скидку на товар 50 грн, что б не отправлять бесплатно". Товар продається за свою ціну, а безкоштовних доставок вже давно не існує, бо хтось все одно платить за відправку товара, чи покупець, чи продавець. Тим паче, що ви при підтвердженні погодилися на доставку Новою поштою без всяких додаткових умов.
Гарного дня!